SCHŮZKA RODIČŮ MŠ
25.8.2021

se koná ve středu 25.8.2021 od 15.45 hod.

Plán akcí na nový školní rok

Seznámení se „Školním řádem“

Organizace práce s dětmi dle věku

Informace o platbách

(Bez přítomnosti dětí a se zakrytými ústy a nosem respirátorem. V případě příznivého počasí se bude schůzka konat na školní zahradě.)

Zveme všechny rodiče

RODIČE
22.10.2020

z důvodu přerušení elektrické energie

do mateřské školy ve dnech

5. + 11. listopadu 2020

bude provoz v mateřské škole přerušen.

Tyto dny bude MŠ uzavřena.

Slavnostní zahájení školního roku 2020/2021
21.8.2020

Slavnostní zahájení

nového školního roku

2020/2021

proběhne v úterý 1. 9. 2020 od 800 – 900 hod. v Základní škole Nemojov

V tento den žáci obdrží rozvrh hodin, pokyny ke stravování na školní rok 2020/2021, přihlášku do školní družiny a další potřebnou dokumentaci.

Po řádném vyplnění přihlášky do ŠD a odevzdání paní vychovatelce, mohou žáci od 2. 9. 2020 školní družinu využívat v době od 630 – 1600 hod..

1. 9. 2020 mohou žáci využít dopolední školní družiny a oběda ve školní jídelně. V případě zájmu informujte pedagogy prostřednictvím lístečku. Odchod na oběd v 11:00 hod. V 11:40 hod. ukončení provozu ŠD.

Těšíme se na vás!

Rozvrhy 2020/2021

Informace k otevření MŠ od 12. 4. 2021

Vážení rodiče, vzhledem k rozhodnutí vlády ČR o znovuotevření MŠ OD 12. 4. 2021, vám níže sdělujeme podrobnější informace k organizaci v MŠ.

Pokyny pro rodiče – duben 2021

Od pondělí 12.4.2021 bude provoz v mateřské škole pouze pro předškolní děti (děti, které nastupují od 1.9.2021 do 1.třídy ZŠ).

Nástup do mateřské školy je podmíněn pozitivním testem na COVID -19.

Testování je povinné. Bez testu nemůže dítě navštěvovat MŠ.

Testování se bude provádět v pondělí a čtvrtek v chodbičce před školní jídelnou za přítomnosti a pomoci rodičů. Vyhodnocení trvá 15 min., proto počítejte se zdržením v MŠ. Přítomna bude i učitelka MŠ. Pokud bude test pozitivní, rodič obdrží potvrzení, odchází s dítětem do karantény a má povinnost tuto skutečnost ohlásit dětskému lékaři. Ten je povinen rozhodnout o indikaci konfirmačního vyšetření metodou RT-PCR a vyplnit elektronickou žádanku k tomuto vyšetření. Dítě se může vrátit do MŠ po negativním RC-PCR testu nebo po skončení povinné izolace. Dítě donese potvrzení od svého lékaře, že může opět nastoupit do MŠ.

Pokud dítě prodělalo COVID-19, předloží potvrzení o pozitivním testu + datum. Potom nemusí být 90 dní od testu testováno (př. pozitivní test mělo 20.ledna, ochranná doba je do 20.dubna).

Pokud dítě nebude přítomno ve dnech testování, bude otestováno hned první den nástupu.

O provedených testech bude vedena evidence.

Dítě nemůže být nuceno k testování. Jeho absence bude MŠ evidovat jako omluvenou absenci. Po dohodě s rodiči bude domluvena forma podpory pro další vzdělávání.

Děkuji za pochopení a pomoc

Pušová J.

zást. ředitelky