Schůzka rodičů v Mateřské škole
20.8.2020

Schůzka rodičů v Mateřské škole

se bude konat ve čtvrtek 20.8.2020 od 16 hod.

- seznámení se školním řádem

- organizační pokyny

- seznámení s plánovanými akcemi v novém školním roce

V případě potřeby vystavíme a potvrdíme zákonnému zástupci dítěte v kanceláři naší mateřské školy "Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 13 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení.

Pokyny k plavání

Vloženo: 1.11.2019 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1424x | Zatím neupraveno

POKYNY K PLAVECKÉMU KURZU

Termíny: středy: 10 lekcí po 45 min.

4.3, 11.3., 18.3., 25.3., 1.4., 8.4., 15.4., 22.4., 29.4.,6.5.2020.

Sraz: do 6.40 hod. v mateřské škole nebo do 6.55 hod. na parkovišti

u obchodu COOP.

Odjezd: v 7 hod.

Návrat: kolem 11. hodiny do mateřské školy

S sebou: batoh, plavky, ručník (označený), holčičky hřeben, svačinku,

něco na přezutí, igelitová taška na mokré věci.

Nápoje jsou zajištěny.

Platba: kurzovné 500 Kč + doprava 500 Kč

Zamešká-li dítě 1 nebo 2 lekce, bude mu účtována plná cena.

Zamešká-li dítě více jak 2 lekce (dlouhodobá nemoc, úraz), bude mu po

předložení lékařského potvrzení při vyúčtování vrácena úhrada za

zameškanou část plaveckého výcviku v poměrné výši a připočtena cena

2 lekcí (výňatek ze smlouvy)