Schůzka rodičů v Mateřské škole
20.8.2020

Schůzka rodičů v Mateřské škole

se bude konat ve čtvrtek 20.8.2020 od 16 hod.

- seznámení se školním řádem

- organizační pokyny

- seznámení s plánovanými akcemi v novém školním roce

V případě potřeby vystavíme a potvrdíme zákonnému zástupci dítěte v kanceláři naší mateřské školy "Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 13 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení.

Škola v přírodě

Vloženo: 22.9.2019 | Autor: Adam | Zobrazeno: 4465x | Zatím neupraveno

Škola v přírodě

ŠVP ZV (Velikost: 5.03 MB)